ENG
BATIS

Sabiedriskās attiecības

GRĀDS: Profesionālā maģistra grāds sabiedriskajās attiecībās

KVALIFIKĀCIJA: Sabiedrisko attiecību struktūrvienības vadītājs

STUDIJU ILGUMS: 1,5 vai 2 gadi

STUDIJU VALODA: latviešu

STARPTAUTISKA ATZINĪBA
Topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trīs starptautiskās sadarbības programmās vai praktiskās iemaņas nostiprināt un stažēties ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē.

PRASMES
Profesionālā maģistra studiju programmā apgūsi nepieciešamās prasmes sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadīšanā. Izpratīsi stratēģisko vadību un strukturēta dialoga veidošanu, apgūsi prasmes  kvalitatīvi vadīt komunikāciju, veidot sadarbības tīklus, risināt konfliktus, lobēt, pārstāvēt uzņēmuma intereses dažādās organizācijās un valsts institūcijās.

KARJERA:

PRAKSE vadošajos nozares uzņēmumos – Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācijas (LSAKA) pārstāvētajās sabiedrisko attiecību kompanijās, LR ministrijās un citās valsts institūcijās, politiskajās partijās un nevalstiskajās organizācijās (Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Motosporta federācija u.c.).

PROGRAMMAS DIREKTORE

Ph.D., lektore Jolanta Derkevica-Pilskunga
E-pasts: jdpinvest@inbox.lv


Studiju programma ir akreditēta. Saskaņā ar Augstskolu likuma grozījumiem visas šī virziena akreditētās studiju programmas akreditētas līdz 2020. gadam.