ENG
BATIS

Liepājas filiāle

Studējot Liepājas filiālē, Tu ne tikai ietaupīsi naudu, mācīsies pie pieredzes bagātiem pasniedzējiem un nozaru profesionāļiem no Rīgas, bet arī būsi savu māju un radinieku tuvumā. Kad būsi ieguvis 1. līmeņa augstāko izglītību filiālē, varēsi turpināt studijas kādā no Turības bakalaura programmām Rīgā jau 3. kursā, ko izvēlējies teju katrs piektais filiāļu absolvents.

1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas - ātrākais ceļš uz intelektuālā darba tirgu!

* Tiesību zinātnes
* Finanses un grāmatvedība
* Mārketings un tirdzniecība

Piesakies studijām, zvanot filiāles vadītājai:

MBA, Agnese Getaute-Zariņa
e-pasts: liepaja@turiba.lv
tālr.: 63423570
fakss: 63423570

Biznesa augstskola Turība ierindojusies darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3, liecina Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv veidotais tops. Ciešā sadarbība ar darba devējiem un tas, ka ņemam vērā darba tirgus tendences, ik gadu mums palīdz ierindoties darba devēju atzītāko augstskolu topa augšgalā.

Iespēja iegūt kvalitatīvu izglītību dzimtajā pilsētā vai tās tuvumā, turklāt studijas ir ērti savienojamas ar pilnas slodzes darbu vai bērniņa audzināšanu, jo nodarbības notiek tikai sestdienās.

Piesakoties studijām kādā no Turības filiālēm (Cēsīs, Liepājā vai Talsos) līdz 24. augustam, studiju maksa būs tikai 390 EUR semestrī. Tā ir lieliska iespēja ietaupīt līdzekļus, vienlaikus iegūstot konkurētspējīgu izglītību un iespēju ātri iesaistīties darba tirgū.

Adrese: Rīgas iela 50, LV-3401, Liepāja (Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas jaunajā korpusā, kabinets 011.) 

Dodoties uz augstskolu noslēgt līgumu par izglītības iegūšanu, ņem līdzi:

Ja neesi kārtojis centralizēto eksāmenu svešvalodā (angļu valoda vai vācu valoda), lūgsim Tev izpildīt svešvalodas zināšanu līmeņa pārbaudes testu valodu grupas noteikšanai. To varēsi izdarīt pēc elektroniskās reģistrācijas augstskolas mājaslapā.

Lai ietaupītu savu laiku, pirms dodies uz augstskolu iesniegt dokumentus un slēgt studiju līgumu, aizpildi elektronisko reģistrācijas anketu.

Absolvējot 1. līmeņa studiju programmu filiālē, iespējams turpināt studijas kādā no Turības bakalaura programmām Rīgā (uzreiz 3. studiju gadā). Tā ir lieliska iespēja ietaupīt laiku un naudu un pavisam periodā iegūt vērtīgas zināšanas.

Studentu pieņemšana studiju laikā: sestdienās no plkst. 9.30 līdz 15.00.