ENG
BATIS

Starptautiskās komunikācijas vadība


GRĀDS:
Profesionālā bakalaura grāds sabiedrības vadībā

KVALIFIKĀCIJA: Ārējo sakaru struktūrvienības vadītājs

STUDIJU ILGUMS: 4 vai 4,3 gadi

STUDIJU VALODA: latviešu vai angļu

SPECIALIZĀCIJAS: 

! Iespējams izvēlēties arī studiju programmu bez konkrētas specializācijas.

STARPTAUTISKA ATZINĪBA
Topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trīs starptautiskās sadarbības programmās vai praktiskās iemaņas nostiprināt un stažēties ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē.

PRASMES
Iemācīsies vadīt komunikāciju globālajā publiskajā telpā, uzlabosi svešvalodu zināšanas. Apgūsi valsts pārvaldības principus, etiķeti un protokolu, izkopsi publiskās uzstāšanās prasmes. Apgūsi prasmes, kas nepieciešamas, lai veidotu un vadītu starptautiskus projektus.

KARJERA:

Studentiem ir iespēja darboties biedrībā „ChaulaTV” kā ziņu moderatoriem, TV operatoriem, reportieriem, reklāmas pārdevējiem, redaktoriem vai citos amatos un pretendēt uz līdz 500 eiro lielu stipendiju mēnesī.

PRAKSE Ārlietu ministrijā, Latvijas Bankā, Latvijas - Lielbritānijas Tirdzniecības palātā, Valsts kancelejā, Latvijas Olimpiskajā komitejā, Street Basket, Amerikas Tirdzniecības palātā Latvijā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvētajos uzņēmumos.

Turpinot studēt maģistrantūrā, studiju ilgums tikai 1,5 gadi!


PROGRAMMAS DIREKTORE

Mg., lektore Jana Bunkus
E-pasts: jana.bunkus@gmail.com

 

Studiju programma ir akreditēta. Saskaņā ar Augstskolu likuma grozījumiem visas šī virziena akreditētās studiju programmas akreditētas līdz 2020. gadam.