ENG
BATIS

Sabiedriskās attiecības


GRĀDS:
Profesionālā bakalaura grāds sabiedrības vadībā

KVALIFIKĀCIJA: Sabiedrisko attiecību vadītājs (menedžeris)

SPECIALIZĀCIJA: Vizuālā komunikācija, pasākumu organizēšana, radošās industrijas un komunikācija, produktu jaunrade

STUDIJU ILGUMS: 4 vai 4,3 gadi

STUDIJU VALODA: latviešu

STARPTAUTISKA ATZINĪBA
Topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trīs starptautiskās sadarbības programmās vai praktiskās iemaņas nostiprināt un stažēties ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē. 

PRASMES
Iegūsi darba tirgū tik nepieciešamās prasmes komunikācijā ar dažādām auditorijām, relīžu rakstīšanā un viedokļu gatavošanā, argumentēšanā, uzstāšanās mākslā, sabiedrisko attiecību kampaņu organizēšanā un pasākumu organizēšanā, kā arī krīzes komunikācijas plānošanā.

KARJERA:

Studentiem ir iespēja darboties biedrībā „ChaulaTV” kā ziņu moderatoriem, TV operatoriem, reportieriem, reklāmas pārdevējiem, redaktoriem vai citos amatos un pretendēt uz līdz 500 eiro lielu stipendiju mēnesī.

PRAKSE: Lielākajās sabiedrisko attiecību un reklāmas aģentūrās, kā DDB, Deep White, McCANN Consulting, Inspired, vortālā 7guru.lv. Sabiedrisko attiecību pieredzi varēsi gūt, praktizējoties Latvijas Bankā, Nordea Bank Latvijas filiālē, Gulbenes novada domē, sabiedrībā par atklātību Delna, uzņēmumā Latvijas valsts meži u.c.

Turpinot studēt maģistrantūrā, studiju ilgums tikai 1,5 gadi!

PROGRAMMAS DIREKTORE

Mg., lektore Kristīne Tjarve
E-pasts: ktjarve@gmail.com

 

Studiju programma ir akreditēta. Saskaņā ar Augstskolu likuma grozījumiem visas šī virziena akreditētās studiju programmas akreditētas līdz 2020. gadam.